ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK

Escape Room korzenie swoje ma ze świata wirtualnego. Celem było i jest ucieczka z zamkniętego pomieszczenia po znalezieniu i rozwiązaniu wszystkich zagadek.

Wejdź ze świata wirtualnego w realny do tajemniczego pokoju i spróbuj swoich sił, sprawdź czy podołasz zadaniom i wydostaniesz się z pokoju przed końcem czasu.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią wyzwania i dobrą zabawę. Zbierz ekipę i wpadaj!


PORACHUNKI MAFIJNE

Po przybyciu do Karpacza don Luciano Neapolitano i jego włoska mafia zaczęli przejmować kolejne interesy. W trakcie mafijnych porachunków jeden z łysych gangsterów z rodu Neapolitano postrzelił Capo di Tutti Capi i zrabował miliony dolarów zebranych z haraczy. Dowiedz się kto zastrzelił Don Luciano, znajdź brudną forsę, a co najważniejsze wydostań się z pokoju.

SCHRON PRZECIWATOMOWY

Tylko szaleńcy lub prawdziwie odważni śmiałkowie zdecydują się na próbę ratunku Karpacza przed wybuchem reaktora jądrowego. Wadliwy reaktor został przeniesiony z Czarnobyla przez szalonego naukowca. Temperatura w ciągu 60 minut osiągnie stan krytyczny, co za tym idzie z Karpacza, jego mieszkańców oraz tysięcy turystów pozostanie wielka wyrwa pod Śnieżką. O ile sama śnieżka również nie ulegnie zniszczeniu. Tylko Ty możesz uratować Karpacz!


www.escaperoomkarpacz.pl

Dodaj opinię
ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK, zobacz gdzie w Kowarach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij