Narciarstwo biegowe

"Biegówki", choć wciąż niedoceniane, zaczynają się cieszyć w Polsce coraz większą popularnością. Być może to dzięki sukcesom naszych sportowców w tej dziedzinie coraz więcej z nas wybiera tę formę rekreacji, a być może zaczynamy dostrzegać, że zima to nie tylko zjazdówki, ale także obcowanie z przyrodą na nartach biegowych.

Zimą na zboczach Grzbietu Kowarskiego funkcjonują dobrze przygotowane trasy narciarstwa biegowego wchodzące w skład polsko - czeskiego kompleksu. Co roku również, w rocznicę powstania tych tras, odbywają się otwarte wyścigi dla różnych kategorii wiekowych.

Dodaj opinię
Narciarstwo biegowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Narciarstwo biegowe, zobacz gdzie w Kowarach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Narciarstwo biegowe.
  • 58-530 Kowary
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Narciarstwo biegowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij