Narciarstwo biegowe

"Biegówki", choć wciąż niedoceniane, zaczynają się cieszyć w Polsce coraz większą popularnością. Być może to dzięki sukcesom naszych sportowców w tej dziedzinie coraz więcej z nas wybiera tę formę rekreacji, a być może zaczynamy dostrzegać, że zima to nie tylko zjazdówki, ale także obcowanie z przyrodą na nartach biegowych.

Zimą na zboczach Grzbietu Kowarskiego funkcjonują dobrze przygotowane trasy narciarstwa biegowego wchodzące w skład polsko - czeskiego kompleksu. Co roku również, w rocznicę powstania tych tras, odbywają się otwarte wyścigi dla różnych kategorii wiekowych.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Narciarstwo biegowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Narciarstwo biegowe, zobacz gdzie w Kowarach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Narciarstwo biegowe.
  • 58-530 Kowary
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Narciarstwo biegowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij