Paralotnie

Z dużych imprez sportowych, odbywających się w Kowarach, trzeba też wymienić Polsko - Czeskie Mistrzostwa O Puchar Karkonoszy w paralotniach. Panują tu bowiem znakomite warunki wietrzne.

W Kowarach działa Karkonoski Klub Paralotniowy zrzeszający amatorów i zawodowców. Zawodnicy tego klubu dwukrotnie zdobywali tytuły indywidualnych i drużynowych Mistrzów Polski. W 1996 roku odbyły się tu Paralotniowe Mistrzostwa Polski.

Loty odbywają się ze szczytów: Czoło, Rudnik i Wołowa Góra.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Przepełniona adrenaliną i silnymi emocjami zabawa. I dużo bezpieczniejszy sposób latania niczym ptak od tego, który stał się udziałem mitycznego Ikara. Paralotniarze startujący najczęściej w okolicach Rudnika, Wołowej Góry i Czoła, bardzo sobie chwalą warunki wietrzne panujące wokół Kowar. Na tyle dobre i przewidywalne, że często organizuje się poważne zawody.

Paralotnie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paralotnie, zobacz gdzie w Kowarach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paralotnie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paralotnie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij